Dentmeda logotipas

Dantų šaknų kanalų gydymas mikroskopu

  

Naujovės ir inovacijos – mūsų komandos stiprybė. Tai itin aktualu atliekant dantų šaknų kanalų (endodontinį) gydymą. Savo pacientams siūlome itin pažangią, šiuolaikišką pagalbą: procedūrų metu naudojame aukštos raiškos mikroskopą. Tai suteikia dar didesnį efektyvumą ir geriausius rezultatus!

Pasidalinti

Registruokitės telefonu

+370 347 64134

+370 347 64134

Apie uždegimą šaknų kanaluose išduoda šie simptomai

Padidėjęs danties jautrumas karščiui ar šalčiui.

Skausmas, maudimas ar jautrumas kramtymo metu.

Stiprus danties skausmas, itin intensyvus naktį arba anksti ryte.

Pakitusi danties spalva.

Patinusios dantenos aplink dantį.

Kodėl prireikia dantų šaknų kanalų gydymo?

Endodontinis gydymas būtinas tuo atveju, kai danties pulpą (minkštąjį nervinį audinį, esantį danties šaknies kanalo viduje) paveikia uždegimas ar infekcija. Tokią būklę gali lemti daugybė veiksnių: laiku negydytas ėduonis, pakartotinai atliktos gydymo procedūros viename dantyje, patirtos mechaninės danties traumos, lūžiai, skilimas ir kitos priežastys.

Laiku nesuteikus veiksmingo endodontinio gydymo, uždegimas gali pasiekti kitus audinius ir komplikuotis, todėl gydymo būtina imtis nedelsiant!

Kuo ypatingas dantų šaknų kanalų gydymas mikroskopu?

Endodontinis gydymas mūsų klinikoje atliekamas naudojant didelės raiškos mikroskopą. Tai suteikia dar daugiau užtikrintumo ir tikslumo, sumažina pergydymo riziką.

Karl Zeiss

Karl Zeiss

J. Optic.

J. Optik

Klinikoje naudojame vokiškus mikroskopus Karl Zeiss ir J. Optik. Į abu mikroskopus integruota itin kokybiška kamera ir fotoaparatas. Šie mikroskopai garantuoja ne tik didesnį gydymo preciziškumą, bet ir leidžia įtraukti pacientą į gydymo procesą, suprantamai ir vaizdžiai paaiškinti, kas buvo daroma ir ką randame dantų šaknų kanaluose: visą tai galėsite matyti kompiuterio ekrane!


Endodontinis gydymas mikroskopu rekomenduojamas:


Tais atvejais, kai priėjimas ir matomumas sudėtingas (pavyzdžiui, esant įvairioms danties šaknies anatominėms problemoms, esant daugiau nei 3 šaknies kanalams ir pan.).

Gydant dantis, kurių pulpa ir supantis kaulas yra itin smarkiai pažeisti uždegiminių procesų.

Endodontinio gydymo komplikacijų / pergydymo atvejais.

Visais atvejais, kai pacientas pageidauja maksimalios gydymo sėkmės ir efektyvumo.

Endodontinio gydymo eiga

Diagnostika


Konsultacijos metu atliekama paciento apžiūra: išklausoma nusiskundimų, atidžiai įvertinama danties būklė, atliekama dentalinė rentgeno nuotrauka. Pagal gautus rezultatus, paskiriamas endodontinis gydymas mikroskopu.

Pasiruošimas


Atliekamas pasiruošimas gydymui: pacientas nuskausminamas. Suveikus nejautrai, atveriama danties ertmė ir, mikroskopo pagalba, įvertinama danties šaknies kanalų būklė.

Gydymas


Veiksmingai pašalinami kanaluose esantys mikroorganizmai, svetimkūniai, gydomas uždegimas arba infekcija. Galiausiai šaknies kanalai patikimai dezinfekuojami ir hermetiškai užpildomi plombinėmis ir kitomis medžiagomis.

Rezultatas


Sėkmingo endodontinio gydymo rezultatas – patikimai apsaugomi danties ir aplinkiniai audiniai, pašalinamas danties skausmas ir visi kiti nemalonūs pojūčiai!

Registruokitės vizitui

+370 347 64134

+370 347 64134

Pasirinkę gydymą Dentmeda klinikoje, galite būti užtikrinti

Jūs – profesionalų rankose

  

Patyrę mūsų gydytojai endodontai padarys viską, kad gydymo metu jaustumėte komfortą, o procedūrą vainikuotų sėkmė!

Aktualiausi klausimai apie endodontinį gydymą

  • Kas nutinka negydant dantų šaknų kanalų?

    Negydomi ar nekokybiškai sugydyti dantų kanalai lemia šaknies susilpnėjimą, didėja dantų skilimo ir netekimo rizika.

  • Kokie yra endodontinio gydymo su mikroskopu privalumai?

    Endodontinis gydymas su mikroskopu užtikrina maksimalią preciziškumą, greitą ir efektyvų gydymą. Naudojant saugų ir modernų mikroskopą, pastebima tai, ko gydytojas nemato plika akimi, užfiksuojami net menkiausi pakitimai šaknų kanaluose. Todėl gydymo procedūra būna dar tikslesnė, išvengiama traumų ir sumažinama pergydymo rizika. Gydymo metu naudojant mikroskopą, sėkmės tikimybė – daugiau nei 90 proc.! Tuo tarpu atliekant įprastinį endodontinį gydymą, įvairiais duomenimis gydymo sėkmė gali siekti maždaug 60 proc., o pats gydymas dažnai trunka ilgiau.

  • Ko tikėtis po endodontinio gydymo?

    Atlikus endodontinį gydymą, pacientas iš karto gali grįžti prie įprastinės veiklos ir darbų. Valgyti galima maždaug po 2 val., praėjus nejautros sukeltam veido tirpimui. Pirmomis dienomis po endodontinio gydymo galima jausti maudimą ar danties jautrumą. Tai – normalu, visi šie pojūčiai išnyks netrukus.


    Jeigu gydymo metu netekta daug natūralių danties audinių, dantis gali būti atstatomas atliekant protezavimo procedūrą: priklausomai nuo situacijos, tvirtinant patvarų ir funkcionalų danties vainikėlį arba užklotą.

Share by: